تبلیغات
مازند اسپرت - طبقده قهرمان والیبال میاندرود شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت والیبال شهرستان میاندرود:
طبقده قهرمان والیبال میاندرود شد
مازند اسپرت: رئیس هیئت والیبال شهرستان میاندرود از قهرمانی تیم طبقده در مسابقات والیبال این شهرستان كه سه‌شنبه شب به اتمام رسید خبر داد.

  
رئیس هیئت والیبال شهرستان میاندرود:
طبقده قهرمان والیبال میاندرود شد
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-رئیس هیئت والیبال شهرستان میاندرود از قهرمانی تیم طبقده در مسابقات والیبال این شهرستان كه سه‌شنبه شب به اتمام رسید خبر داد.


ولی‌الله رحمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان میاندرود بیان داشت: این مسابقات به مناسبت یادواره سرداران و شهدای میاندرود برگزار شد و 12 تیم به صورت دوره‌ای در آن با هم دیدار كردند.
وی درباره تیم‌های شركت كننده در این رقابت‌ها گفت: تیم‌های طبقده، سورك، عزت الدین، بزمین آباد، ورندان، برگه، زید، دارابكلا، نكاچوب، بادله، ولوجا و محمد آباد به عنوان 12 تیم حاضر در این مسابقات بودند.
رئیس هیئت والیبال میاندرود افزود: 12 تیم شركت‌كننده در این رقابت‌ها در سه گروه چهار تیمی به صورت دوره‌ای با هم مسابقه دادند كه در پایان تیم‌های طبقده، سورك، درابكلا و نكاچوب با برتری مقابل حریفان به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.
رحمانی تصریح كرد: پس از برگزاری مسابقه نیمه نهایی دو تیم طبقده و سورك به فینال رسیدند كه سه‌شنبه شب در فینال این مسابقات كه با حضور مسئولان شهرستان میاندرود برگزار شد تیم طبقده موفق شد 3 بر یك سورك را شكست دهد و قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را جشن بگیرد.
وی از عنوان سومی تیم دارابكلا خبر داد و افزود: در دیدار رده‌بندی نیز تیم دارابكلا با برتری سه بر دو برابر نكاچوب به مقام سوم رسید.
رئیس هیئت والیبال میاندرود از حضور نماینده این شهرستان در لیگ دسته دوم باشگاه‌های كشور خبر داد و ابراز داشت: مقدمات اولیه كار برای جذب بازیكنان و تست‌گیری آنان زیر نظر مربیان در حال برگزاری است كه با معرفی و جذب اسپانسر در لیگ نماینده شایسته‌ای از شهرستان خواهیم داشت.
این مسئول با تقدیر از مسئولان شهرستان میاندرود به ویژه فرماندار و رئیس اداره تربیت بدنی و بخشداران منطقه مركزی و گهرباران گفت: شهرستان میاندرود سرشار از استعداد‌های بالقوه ورزشی است كه با توجه، حمایت مسئولان و سرمایه‌گذاران این استعداد در استان و كشور شكوفا خواهند شد.
به گزارش فارس، در تیم والیبال طبقده كه قهرمان مسابقات میاندرود شد بازیكنانی همچون سهیل عرب، علی عرب، مهدی عرب، محسن ستایش، افشین عرب، مصطفی عرب، ایمان مسكین، مهدی عرب، سروش عرب و حسین عرب با سرپرستی كوروش عرب حضور داشتند.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/12 توسط رمضان مددی