تبلیغات
مازند اسپرت - مازندرانی‌ها قهرمان كاراته بانوان كشور شدند

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

رئیس هیئت كاراته مازندران:
مازندرانی‌ها قهرمان كاراته بانوان كشور شدند
مازند اسپرت: رئیس هیئت كاراته مازندران گفت: مازندرانی‌ها قهرمان سبك شین دای بانوان كشور شدند.

  
رئیس هیئت كاراته مازندران:
مازندرانی‌ها قهرمان كاراته بانوان كشور شدند
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-رئیس هیئت كاراته مازندران گفت: مازندرانی‌ها قهرمان سبك شین دای بانوان كشور شدند.


علی سلطانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری در بیان آخرین وضعیت هیئت كاراته مازندران به قهرمانی بانوان مازندرانی در مسابقات قهرمانی كشور اشاره كرد و اظهار داشت: بانوان مازندرانی برای حضور در این رقابت‌ها در دو بخش كاتا و كومیته شركت كردند.
وی خاطرنشان كرد: در این مسابقات كه با حضور 290 شركت‌كننده از 13 استان كشور برگزار شد بیشتر بانوان مازندرانی با كسب مدال رنگارنگ به روی سكو رفتند.
این مسئول ادامه داد: در بخش كاتا زهرا علوی، فائزه اسدپور، فاطمه احمدی، جمیله نیك‌نژاد، مرجان قبادیان، مریم فضلی، مبینا نوائیان، مسلامه صابر، ذلیخا دریاباری از مازندران به مقام قهرمانی دست یافتند.
رئیس هیئت كاراته مازندران به كسب مدال نقره مه‌سیما دل چوپیان، مهسا نعمتی، زینب فلاح، مائده خلیل ارجمندی، ستایش باقر پور و یگانه اصغری در این رقابت‌ها اشاره كرد.
وی با اعلام اینكه در این رقابت‌ها بانوان مازندرانی از سكوی سوم هم بی‌نصیب نبودند، خاطرنشان كرد: مریم حق‌پرست، فاطمه رضایی، ثریا قبادیان، محدثه یزدانی، ماریا شاكری، بیتا طلعری، جمیله نیك نژاد، فائز فرجی، معصومه میرمیران، فاطمه محمدی و مهدیه قنبری در این مسابقات به مقام سومی دست یافتند.
سلطانی با اشاره به حضور بانوان مازندرانی در بخش كومیته افزود: در این بخش مازندرانی‌ها با حضور زینب كریمی، مریم حق پرست، ایران تونی، مهتاب آبائیان، هدیه حاجی و كوثر صالحی به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یافتند.
رئیس هیئت كاراته مازندران ادامه داد: نیلوفر حاجی، فاطمه محمدی، ذلیخا دریاباری، سامره سعیدی، فائزه اسدپور، فرنوش عبدلی، الهام نبی‌زاده و زهرا حسن‌پور در این رقابت‌ها موفق به كسب مدال نقره شدند.
وی با اشاره به حضور الهام امیری، زهرا دادویی، مهنا بابایی، صغری دادش‌پور، ماریا شاكری، مهسا نعمتی، كوثر صالحی و مژگان عمرانی متذكر شد: مقام سوم كومیته توسط این افراد به دست آمد.
سلطانی ادامه داد: بانوان مازندران در این رقابت‌ها موفق به كسب 51 عنوان شدند كه 9 عنوان كسب شده مربوط به بانوانی است كه در بخش كاتا فعالیت داشته و شش نفر دیگر در كومیته مدال كسب شد.
رئیس هیئت كاراته مازندران گفت: 15 نفر از بانوان نیز به مقام دومی این رقابت‌ها در دو بخش كاتا و كومیته دست یافتند كه هفت بانو مازندرانی در كاتا و هشت نفر در كومیته عنوان دومی را از آن خود كردند.
وی در پایان اذعان داشت: 21 نفر از بانوانی كه موفق شدند در این رقابت‌ها عنوان سومی را كسب كنند 11 نفر در كاتا و 10 نفر نیز در كومیته فعالیت داشتند.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/12 توسط رمضان مددی