تبلیغات
مازند اسپرت - مسابقات شطرنج جام رمضان آغاز شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

در بهشهر؛
مسابقات شطرنج جام رمضان آغاز شد
مازند اسپرت: مسابقات شطرنج جام رمضان با برگزاری نخستین دوره بازی‌ها در شنبه شب به‌طور رسمی آغاز شد.

  

در بهشهر؛
مسابقات شطرنج جام رمضان آغاز شد
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس- مسابقات شطرنج جام رمضان با برگزاری نخستین دوره بازی‌ها در شنبه شب به‌طور رسمی آغاز شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، باشگاه شطرنج این شهرستان كه حدود شش ماهی می‌شود با تلاش خانواده لامعی راه‌اندازی شده، از شنبه شب نخستین دوره مسابقات جام رمضان را با شركت علاقمندان خاص خود برگزار كرد.
رقیه یزدانی نایب رئیس هیئت شطرنج بهشهر و یكی از موسسان باشگاه شطرنج بهشهر در این زمینه در گفت‌‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارك رمضان مسابقات شطرنج آزاد ویژه خانم‌ها و آقایان به دو روش بلیتس (سریع) و نیمه سریع از 15 مرداد همه شب پس از افطار برگزار می‌شود.
وی افزود: این مسابقات تا پایان ماه رمضان ادامه دارد و ورودی هر شب آن هزار تومان برای اعضای باشگاه و ‌هزار و 500 تومان برای سایر علاقمندان است.
یزدانی با اشاره به علاقمندی شركت‌كنندگان رده‌های مختلف در جام گفت: برای برندگان رده‌های سنی مختلف جوایزی در نظر گرفته‌ایم كه هر شب از ماه رمضان به آن‌ها تقدیم می‌شود.
باشگاه شطرنج بهشهر هم اكنون دارای بیش از 40 عضو ثابت است و مربیگری كلاس‌های آن را حسین لامعی یكی از قهرمانان شطرنج آسیا بر عهده دارد.
نوشته شده در تاریخ 1390/05/16 توسط رمضان مددی