تبلیغات
مازند اسپرت - گناه جوانان قا ئمشهری چیست؟

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

  گناه جوانان قا ئمشهری چیست؟
مازند اسپرت:نساجی، ریشه دارترین تیم فوتبال مازندران و پرطرفدارترین تیم حال حاضر رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاههای کشور تکلیف خود را نمی داند وهمه از دست این تیم سرسام گرفته اند!

  

گناه جوانان قا ئمشهری چیست؟

مازند اسپرت: به گزارش  سایت لیگ1-نساجی، ریشه دارترین تیم فوتبال مازندران و پرطرفدارترین تیم حال حاضر رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاههای کشور تکلیف خود را نمی داند وهمه از دست این تیم سرسام گرفته اند!
 
 
واقعیت تلخ است.نساجی دو تکه شده است.تیمی با این نام در قا ئمشهر و زیر نظر اسماعیلی تمرین می کند و تیمی هم در اردبیل مدعی است که نساجی است و زیر نظرمهابادی تمرینات آماده سازی خود را دنبال می کند وهمه این ها در حالی است که تا آغاز فصل جدید بازی ها زمان زیادی باقی نمانده است.

برای مردم قا ئمشهر و جوانان این مرز و بوم مهم این نیست که چه کسی داعیه مالکیت بر این تیم را دارد.مهدی پرهام یا کورش رحمانی.برای آنها حضور شایسته تیم در فصل جدید بازی ها و هم چنین صعود به لیگ برتر مهم است که البته با حواشی موجود این آرزو را فعلا باید بایگانی کنند و حداقل در فصل جدید چنین داعیه ای نداشته باشند.برای مردم قائمشهر و جوانان این منطقه مهم نام نساجی است.البته تا مادامی که بر سر مالکیت نساجی دعوا باشد نباید از تیم انتظار صعود داشت چون صعود در سایه همدلی و وحدت به دست خواهد آمد.

سوال این جاست آیا نمی توانستند وضعیت مالکیت نساجی را زودتر از این ها روشن کنند تا تیم به موقع تمرینات خود را آغاز کند و با جذب بازیکنان مستعد برای صعود به لیگ برتر برنامه ریزی کنند؟ چگونه است تیم به بخش خصوصی واگذار می شود اما بعد از یک سال دوباره به مالک قبلی برمی گردد.متاسفانه اداره کل تریبت بدنی و هم چنین هیات فوتبال استان مازندران در بلاتکلیفی نساجی دخیل هستند.در این بین مشخص نیست که گناه جوانان قا ئمشهری چیست که باید شاهد این کشمکش ها در نساجی باشند.نساجی در آستانه نابودی است و چه بسا در آینده ای نزدیک شاهد محو این تیم همانند شموشک، ایرسوتر و... باشیم.
نوشته شده در تاریخ 1390/06/3 توسط رمضان مددی