تبلیغات
مازند اسپرت - افزایش فضای ورزشی آمل

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

  رئیس اداره تربیت بدنی آمل خبر داد:
افزایش فضای ورزشی آمل
مازند اسپرت:  رئیس اداره تربیت بدنی آمل از افزایش فضای ورزشی این شهرستان به 75هزار متر مربع خبر داد.

  
رئیس اداره تربیت بدنی آمل خبر داد:
افزایش فضای ورزشی آمل
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-  رئیس اداره تربیت بدنی آمل از افزایش فضای ورزشی این شهرستان به 75هزار متر مربع خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، هاشم جمشیدپناه شامگاه دوشنبه در آیین افتتاح بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی شهرهای مركزی مازندران با اشاره به اینكه به مناسبت هفته دولت پنج زمین ورزشی روباز به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: این پروژه‌ها به مساحت 65هزار متر مربع در روستاهای شهرستان آمل احداث شدند.
وی با اشاره به اینكه به بركت دولت نهم و دهم خدمات ورزشی در روستاها افزایش چشمگیری داشته است، اظهار داشت: هم اكنون 15 زمین ورزشی مجهز به رختكن و سرویس بهداشتی در روستاهای شهرستان آمل وجود دارد.
رئیس اداره تربیت بدنی آمل با تاكید بر اینكه تنها یك پروژه ورزشی در شهرستان آمل در حالت تعطیلی به سر می‌برد ابراز امیدواری كرد استادیوم 5 هزار نفری شهرستان آمل بتواند به بهره‌برداری برسد.
جمشیدپناه با بیان اینكه در یك سال اخیر سرانه ورزشی شهرستان آمل تغییر چشمگیری داشته است، افزود: سرانه ورزشی شهرستان آمل امروز بیش از 40 سانتی‌متر است.
رئیس اداره تربیت بدنی آمل با اعلام اینكه رشد مناسبت ساخت سالن‌های ورزشی موجب افزایش سرانه ورزشی در این شهرستان شده است، گفت: شهرستان آمل دارای 65هزار متر مربع فضای ورزشی است كه با بهره‌برداری از پروژه‌های هفته دولت این میزان به  75هزار متر مربع افزایش یافته است.
وی با تاكید بر اینكه یك مجتمع ورزشی نیز با فضای ورزشی 3‌هزار و 800مترمربع امروز به بهره‌برداری رسید، گفت: برای احداث این مجموعه سه میلیارد تومان هزینه صورت گرفته است.
رئیس اداره تربیت بدنی آمل با بیان اینكه برای احداث این مجموعه از یك میلیارد تومان تسهیلات بانكی استفاده شده است، افزود: این مجموعه از نیازهای شهرستان و موجب اشتغالزایی در منطقه شده است.نوشته شده در تاریخ 1390/06/8 توسط رمضان مددی