تبلیغات
مازند اسپرت - مقابل فولاد اصفهان در ساری پیروزیم

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

  سرمربی راه ساری:
مقابل فولاد اصفهان در ساری پیروزیم
مازند اسپرت: سرمربی راه ساری در آستانه بازی در مقابل تیم فولاد ماهان اصفهان گفت: با تشویق تماشاگران می‌توانیم تیم فولاد ماهان اصفهان را با شکست بدرقه کنیم.

  
سرمربی راه ساری:
مقابل فولاد اصفهان در ساری پیروزیم
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-سرمربی راه ساری در آستانه بازی در مقابل تیم فولاد ماهان اصفهان گفت: با تشویق تماشاگران می‌توانیم تیم فولاد ماهان اصفهان را با شکست بدرقه کنیم.

 
صطفی آذری عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در نخستین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور بر اساس قرعه با تیم قدرتمند فولاد ماهان اصفهان روبرو شدیم که با حمایت تماشاگران و تلاش بازیکنان پیروزی در این دیدار دور از دسترس نیست.
وی گفت: تیم راه ساری در بازی‌های خانگی متکی به هواداران و تماشاگران پرشور خود است که در سالن سید رسول حسینی کمتر تیمی می‌تواند در طول بازی در برابر تیم ما دوام بیاورد.
سرمربی راه ساری  افزود: برای حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال تمرینات منظم و فشرده‌ای را با حضور همه بازیکنان خود پشت سر گذاشتیم و بازیکنان با آمادگی بدنی 70 تا 80 درصد در این رقابت‌ها حضور خواهند یافت.
سرمربی راه ساری گفت: تمام سعی و تلاش کادر فنی و بازیکنان در فصل جدید این است که نسبت به سال‌های گذشته نتایج بهتری را در لیگ کسب کنیم که نتایج خوب و مطلوب ما در لیگ به حمایت بیشتر مسئولان استان و شهرستان نیاز دارد.
وی درباره بازیکنان جدید این تیم تصریح کرد: چند بازیکن جدید در کنار بازیکنان سال گذشته به ترکیب تیم اضافه شدند که همگی بازیکنان اضافه شده از تیم‌های پایه، جوانان و امید راه ساری هستند که با توجه به شایستگی آنها در ترکیب بزرگسالان برای لیگ برتر استفاده خواهند شد.
آذری در پایان خاطرنشان کرد: به مسئولان، هواداران استان و شهرستان و کسانی که به تیم راه ساری عشق می‌ورزند قول می‌دهم که امسال بازی‌هایی به مراتب بهتر و منظم‌تر در لیگ در برابر تیم‌ها انجام خواهیم داد به شرایط اینکه بازیکنان و کادر فنی از هر گونه حاشیه و مشکلات مالی دور باشند.
به گزارش فارس، تیم راه ساری در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های كشور از هفته نخست این مسابقات سه شنبه هشتم شهریور از ساعت 21 و 30 دقیقه در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری میزبان تیم فولاد ماهان اصفهان است.نوشته شده در تاریخ 1390/06/8 توسط رمضان مددی