تبلیغات
مازند اسپرت - فارسی مالک باشگاه صنعت ساری شد

فال حافظ

کلیپ موبایل

قالب وبلاگ

تعبیر خواب

مازند اسپرت
ام اسپرت-msport-مازندران اسپرت-اخبار ورزشی مازندران-خبرگزاری ورزش مازندران-نساجی قائمشهر-کاله-راه وصنعت ساری-شموشک-سایپا قائمشهر

نماینده مدیرکل تربیت بدنی مازندران:
فارسی مالک باشگاه صنعت ساری شد
مازند اسپرت: نماینده مدیرکل تربیت بدنی مازندران گفت: فارسی مالک تیم صنعت ساری در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور شد.

  
نماینده مدیرکل تربیت بدنی مازندران:
فارسی مالک باشگاه صنعت ساری شد
مازند اسپرت: به گزارش خبرگزاری فارس-نماینده مدیرکل تربیت بدنی مازندران گفت: فارسی مالک تیم صنعت ساری در فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور شد.

 
احمد سعادتمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری اظهار داشت: بالاخره با تشکیل جلسات متعدد با حسین فارسی و ابراهیم میثاقی به عنوان دو سرمایه‌گذار و اسپانسر كه خواهان تیم صنعت ساری بودند این تیم به حسین فارسی واگذار شد.
معاون مدیرکل تربیت بدنی مازندران درباره ادعای میثاقی تصریح کرد: ابراهیم میثاقی با تشکیل تیم و معرفی رضا احدی به عنوان مربی که در حال حاضر در اردوی آمادگی در تهران حضور دارد بی‌جهت ادعای مالکیت باشگاه صنعت ساری را دارد.
وی گفت: مصاحبه‌های ابراهیم میثاقی در قبال تیم صنعت ساری صحیح نیست و وی هیچ سمت و مسئولیتی در تیم ندارند و بی‌دلیل با توجه به آغاز مسابقات تیم، صنعت ساری را با مصاحبه‌هایش به حاشیه می‌برد.
سعادتمند در ادامه تصریح کرد: فارسی که مالک سال گذشته صنعت ساری نیز بود مبلغ 420 میلیون تومان بدهی باشگاه مهركام پارس تهران را پرداخت كرد و به‌زودی تا آغاز لیگ بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم در سال گذشته را پرداخت می‌كند.  
وی ابراز داشت: فارسی مالک اصلی و قانونی تیم صنعت ساری است و بازیکنان تیم با قدرت زیر نظر رضا تقوی به عنوان سرمربی در ساری حدود دو ماهی است که برای آمادگی و هماهنگی بیشتر بازیکنان مشغول تمرین هستند.
نماینده مدیرکل تربیت بدنی مازندران اذعان داشت: تیم صنعت ساری در هفته نخست لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور در روز جمعه 18 شهریور از ساعت 17 در ورزشگاه شهدای ساری میزبان دیگر نماینده مازندران سایپا شمال قائمشهر است.
به گزارش فارس، این مسابقات بر اساس برنامه قبلی سازمان لیگ آزادگان قرار بود در 11 شهریور برگزار شود که به علت مشکلات برخی تیم‌ها با یک هفته تاخیر به 18 شهریور موکول شد.نوشته شده در تاریخ 1390/06/8 توسط رمضان مددی